Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

KEREM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (KEREM İSG LTD.ŞTİ.) paydaşlarından Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metni’nde ve Personel İçin Aydınlatma Metni’nde açıklanan yollarla toplanan kişisel verilerin, gizliliğinin korunması için azami özen ilkesi çerçevesinde, gereken tüm idari ve teknik önlemleri almakta ve bu verileri, önlemlere uygun şekilde fiziksel ve/veya elektronik ortamda saklamaktadır.

KEREM İSG LTD.ŞTİ., kişisel verilerin yönetimindeki tehdit ve risklerin belirlenmesi, çalışanların eğitimi ve farkındalıkların arttırılması, kişisel veri güvenliği politika ve prosedürlerinin oluşturulması, kişisel verilerin azaltılması, gerekmedikçe toplanmaması, paydaşlarla gizlilik taahhütlerinin yönetilmesi vb. idari tedbirlerle birlikte ağ güvenliği, şifre ve yetkilerin yönetimi, yedekleme, bulutta depolama, donanım ve yazılımlarla ilgili önlemler, bilgi teknoloji bakım hizmetlerinin kontrolü, kişisel veri içeren fiziksel ve elektronik ortamların korunması vb teknik önlemleri almaktadır.

KEREM İSG LTD.ŞTİ.,topladığı tüm kişisel verileri, ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun olarak ve yukarıda adı geçen aydınlatma metinlerinde belirtilen şartlarda işler, saklar veya paylaşır. KEREM İSG LTD.ŞTİ., işbirliği içinde olduğu kurum veya kuruluşlarla bilgi paylaşması halinde, bu şirketlerin KEREM İSG LTD.ŞTİ.’nın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamak için gerekli önlemleri alır.

KEREM İSG LTD.ŞTİ., tüm çalışanlarının da gizlilik politikasına uygun davranmaları ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Çalışanlarımız eğitimler yoluyla hem kendi kişisel verileri hem de paydaşlara ait kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirilmektedir.

Bu politikada yer verilen taahhütler KEREM İSG LTD.ŞTİ.’nin web sitesi ve diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerlidir. Bu sitede veya diğer kanallarda, başka web sitelerine link verilmesi halinde, link verilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup ilgili web sitelerinin ziyaret edilmesi nedeniyle uğranabilecek zarardan KEREM İSG LTD.ŞTİ.sorumlu değildir.

KEREM İSG LTD.ŞTİ., gizlilik politikasına yönelik prensiplerin, güncel tutulması ve başta ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun hale getirilmesi için bu politikada düzenlenen hususları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.