Anasayfa » Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi » KEREM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
KEREM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
KEREM ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

Kerem Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi; başta ulusal olmak üzere, uluslararası İSG hükümlerine de uyumlu olarak, kurum kültürümüz ve etik ilkelerimizden ödün vermeden ülkemizin en saygın kuruluşlarından biri olma amacındadır. İSG konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahip çalışanları öncülüğünde hizmet veren şirketimiz, ülkemizde yıllardır süre gelen İSG konusundaki sıkıntıların farkındalığıyla sanayi ve hizmet sektöründe İSG bilincinin yayılmasına yardımcı olmayı görev olarak benimsemiş ve bu doğrultuda global dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi için çalışmalarını özenle sürdürmektedir.

Kerem Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, kuruluşundan bu yana sektörlerinde lider firmalarla birlikte, insani ve maddi kayıpları minimize edecek, iş ve uygulanan yönetim sistemlerinin verimliliğini artıran, işletmenin performansına ve çalışanların kişisel gelişim, sağlık ve güvenlik kültürüne katkı sağlayacak eğitim projeleri yürütmüştür. Kerem Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır.

Temel faaliyet alanı, İşletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tüm taleplerine karşılamak, acil durum yönetimi, eğitim programları tasarlayıp, uygulamak ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ayrıca; İş Sağlığı alanında sağlık hizmetleri, mobil sağlık aracı ile işletmelerin kapsamında, çalışanların işyerinden ayrılmalarına ve işgücü kaybına sebep olmadan yapılmaktadır.